Nie rozumiem jaki interes mają w blokowaniu tej inwestycji radni w lublinie. Mieszkam około 700 metrów od miejsca tej inwestycji i nie czuję zagrożenia które mi sugerują radni z gminy Hajdów - Zadębie. Właśnie przyniesiono mi do podpisu protest który mam podpisać w celu zablokowania tej inwestycji. Czy Pan Jacek Skiba myśli że każdy jest idiotą i nie umie czytać ? Bzdurne argumenty jakie przedstawia się w tym materiale są na poziomie Facebooka a nie planowania inwestycji miejskich i rozwoju regionalnego. Mamy dość jęków ekoprzygłupów bez żadnej wiedzy merytorycznej i fachowej. Dzięki logicznemu myśleniu mamy wreszcie własne lotnisko a też próbowano to blokować jakimiś bezmyślnymi pomysłami. Lublin musi się rozwijać a nie tylko stanowić skansen dla ekooszołomów. Tania energia jest potrzebna i koniec tematu. Co do szkodliwości takiej inwestycji to proszę przedstawić konkretne dowody a nie bzdurne opowieści o setkach ciężarówek które będą jeżdziły z materiałami palnymi do elektrowni. Dookoła jest masa linii kolejowych gotowych do wykorzystania i na pewno taka możliwość zostanie wzięta pod uwagę. Tym bardziej że jest bardziej ekonomiczny niż transport drogowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz